O nás

Bolo to už dávno, čo v hlave jedného múdreho človeka vznikla malá myšlienka ponúknuť ľuďom v Bratislave kvalitu. Kedže v tom čase nebolo v meste toľko obchodov so zdravou výživou, narodil sa v roku 2010 náš Zelený obchod. Začiatky pre nás neboli vždy ľahké. Museli sme sa odlíšiť od konkurencie, aby nás nezjedla, nájsť vhodné miesto, kde by sme dali prácu šikovným ľuďom a samozrejme vytvoriť vzťahy, teraz už s našimi stálymi zákazníkmi, ktorí nás denne navštevujú.  


Ako roky bežali, menili sa nielen názory v stravovaní a sortimente, ale aj my. Snažili sme sa nepoľaviť v kvalite produktov a prinášať Vám stále niečo nové. Dnes v našom sortimente nájdete nielen potraviny zamerané na špeciálnu výživu (gluten free, lacto free, HIT, produkty vhodné pre diabetikov, vegetariánov a vegánov), bio ovocie a zeleninu, kvalitné bio mäso zo slovenského chovu, ale aj zdravotne a ekologicky nezávadne produkty na bežné použitie (kozmetika, ekologické fľaše, termosky, tašky, výživové doplnky, sypané čaje, či dokonca hračky a potreby do domácnosti).
 

Samozrejme toto všetko by sme nedokázali bez našich kolegov zo Zeleného obchodu (Bratislava a Trnava). Preto sa snažíme aj pre nich vymýšľať rôzne druhy aktivít, ako sú pravidelné kurzy a školenia o zdravej výžive, teambuildingy, semináre alebo pracovné cesty. Najnovšie sme sa pustili do dlhého boja s internetom, a to vo forme E-shopu. Doba sa rýchlo mení a ľudia radi nakupujú z pohodlia domova, preto chceme ponúknuť kvalitu a dostupnosť nášho sortimentu nielen ľuďom v Bratislave a jej okolí, ale aj v iných mestách.

Pevne veríme, že aj vďaka Vám, má význam v tom pokračovať ďalej.